עתונאי מצרי קופטי מפרסם מאמר בפנג’אן התוקף את העולם הערבי על השימוש בישראל כשעיר לעזאזל

הקדמה קצרה מאת אבי מלמד:

ב- 31 דצמבר בוצעה מתקפת טרור על באי הכנסיה הקופטית בעיר אלכסנדריה במצרים שהתכנסו לציין את תחילת השנה האזרחית החדשה. המתקפה, שככל הנראה בוצעה על ידי גורמי אסלאם רדיקלי מצריים, גבתה את חייהם של 23 קופטים, בנוסף לעשרות שנפצעו. המתקפה הציתה מהומות ברחבי מצרים והמתיחות שממילא קיימת בין המסלמים לבין הנוצרים הקופטים (שהם כ- 12% מהאוכלוסיה) החריפה. בעקבות האירוע מפיצים גורמים שונים בעולם הערבי ובכלל זה עתונאים ומעצבי דעת קהל, תיאוריה הזויה תחת הכותרת “אצבעות זרות”, המייחסת במרומז ואפילו בגלוי את האחריות לפיגוע למוסד הישראלי. מצד שני, התפרסמו מאמרים אחרים שנכתבו על ידי עתונאים ומעצבי דעת קהל בעולם הערבי, הדוחים מכל וכל את התיאוריה הזו. אחד מהמאמרים הללו נכתב ע”י עתונאי מצרי קופטי בשם מדחת קלאדה, המשמש גם כמנכ”ל האיחוד האירופאי של הארגונים הקופטיים.

במאמר סרקסטי וכואב שפירסם קלאדה תחת הכותרת “יקלל אללה את ישראל” תוקף קלאדה את התופעה הרווחת בעולם הערבי להאשים את ישראל בכל תחלואי העולם הערבי. המאמר פורסם בערבית בפורטל החדשות ELAPH המאופיין בזהות ליברלית מובהקת, וזוכה למוניטין מקצועי רב ולהערכה רבה במערך התקשורתי העולמי

אני מקיים באמצעות אתר פנג’אן דיאלוג עם מר קלאדה כמו גם עתונאים אחרים בעולם הערבי. כתבתי למר קלאדה בערבית לאחר שפרסם את מאמרו והבעתי בפניו את הערכתי הרבה לעמדתו האמיצה והבהירה.

ביקשתי את אישורו לתרגם את המאמר לאנגלית ולעברית ולפרסם אותו ולשמחתי מר קלאדה נענה בחפץ לב. אני מתכבד לפרסם את תרגום המאמר לעברית ולאנגלית.

הערות והתייחסויות יתקבלו בברכה. אשמח להעביר שאלות ותגובות שלכם למר קלאדה.

 

                                       “יקלל אללה את ישראל”

                                                מדחת קלאדה

יקלל אללה את ישראל המקור לכל טעויותינו ולקיצוניות שלנו. יקלל אללה את ישראל, שליחת השטן ועושת דברו.

יקלל אללה את ישראל שחושבת שמותר לה לעשות ככל העולה על רוחה.ישראל שרוצחת וטובחת בשם הדת והאמונה. יקלל אללה את ישראל שיצרה את הקיצוניים המצרים המונחים עי לידי אידיאולוגיית הטאליבן.

יקלל אללה את ישראל, המתכננת והמבצעת של מעשי הטבח והרצח בשם האמונה והדת. יקלל אללה את ישראל שהרעילה את מוחם של המצרים בתורה הווהאבית. יקלל אללה את ישראל,ראשו של הנחש הארסי של ההרס הפוליטי הכלכלי החברתי והסביבתי המקיף אותנו.

יקלל אללה את ישראל שנותנת בימה לערוצים המשדרים שנאה,תיעוב וקיצוניות. יקלל אללה את ישראל, האב והאם של כל ארגוני הטרור העולם.   יקלל אללה את ישראל המציגה את עצמה כמדינה מודרנית ותרבותית שעה שהיא למעשה מדינה של כנופיה גזענית, דתית וקיצונית. יקלל אללה את ישראל שגורמת לנו לדקלם כמו תוכים דברי גינוי ותוכחה ואיום ואזהרה כל אימת שמתרחש אירוע דמים אבל בפועל אנו לא עושים מאומה.

יקלל אללה את ישראל, הסיבה לדיכוי המתמשך ולאפליה של הקופטים במצרים. יקלל אללה את ישראל, שבגללה  700 שנות היסטוריה מפוארת של הקופטים במצרים מושלכות לפח האשפה.

יקלל אללה את ישראל הניצבת מאחורי מתקפות הטרור בניו יורק, פריז לונדון ומדריד. יקלל אללה את ישראל, המממנת של כל ארגוני הטרור העולם. יקלל אללה את ישראל שאחראית לדה-הומניזציה של הקופטים במצרים ואינה מאפשר להם לבנות כנסיות ובתי פולחן

יברך אללה את ישראל, השעיר לעזאזל שמאפשר לנו לרצוח ולטבוח את כל אלה שדעתם שונה משלנו.

“ירחם אללה על הכבשים שהזאב הוא השופט שלהן” – פתגם דני.

   

Facebook Comments

Members Area

 

Yes, I´m interested in being the first to know when the
AviMelamed.com membership dashboard opens.

* indicates required

 

Learn more
Newsletter X

Join my mailing list to be the first to know about my appearances, events and lecture tours!

Join my mailing list to receive my Intel Briefs straight to your inbox!